intro
שלום וברוכים הבאים לפמפם – PAMPEM, הפורטל השלם והאיכותי ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
לידיעתכם, התוכן בפורטל, לרבות תמונות, תכנים, מודעות ומידע נוסף הינו למבוגרים בלבד אשר גילם מעל 18 שנים.
אם את/ה מתחת לגיל 18,  צא/י  בבקשה מיידית על ידי סגירת הדפדפן או לחיצה בדפדפן על החץ לאחור.
פמפם, הינו הפורטל האולטימטיבי והגדול ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
בפמפם, צ’ט און-ליין, דרכו תוכלו לשוחח אישית עם בעלי/ות הפרופילים באתר, גלריית סרטונים, מגזין ארוטי עם סיפורים בלעדיים ועוד.
בפמפם, תוכלו למצוא מגוון רחב של דירות דיסקרטיות, נערות ליווי לביתך או למלון, חשפניות, קוקסינליות, עיסוי אירוטי, יחסי שליטה ואף חדרים לפי שעה להנאה מושלמת.
פמפם, מציג את לקוחותיו בצורה הברורה והאיכותית ביותר. לכל מפרסם גלריית תמונות איכותיות לצד מידע מפורט, דרכי הגעה, מחירים ועוד.
בכניסתי לאתר זה, אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים וכי מערכת האתר לא תישא בכל נזק ישיר או עקיף בגין שימוש באתר וידוע לי כי מערכת האתר אינה אחראית לטיב שירות הלקוחות המפרסמים באתר ולא תישא בכל נזק עקיף או ישיר הנגרם לגולשים בגין שימוש באתר וכי השימוש באתר הינו באחריות הגולשים ובידיעתם בלבד.
אם אתה מתחת לגיל 18 צא מיד!
במידה ואתה מעל גיל 18 ותנאי האתר מקובלים עלייך, היכנס ותתחיל לפמפם….

בכניסתי אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים

תקנון

תקנון האתר https://pampem.com/

 

1. הכניסה לאתר מותרת אך ורק לבוגרים מעל גיל 18. במידה והינך מתחת לגיל זה, הנך מתבקש לצאת מהאתר באופן מיידי, דרך לשונית סגירת הדפדפן.

2.  גולש אשר בחר לגלוש באתר, בכל אמצעי כלשהו, בין אם זה מחשב נייד/נייח, טאבלט או טלפון סלולרי, בעצם גלישתו מסכים במפורש עם תקנון האתר.

3. הגלישה באתר מהווה הסכמה לכל הוראות האתר והתקנון באופן מלא ומוחלט.

4. מפעילי האתר, אינם אחראים לכל פעילות ו/התקשרות בין מבקרי האתר לבין צדדים שלישיים, מפרסמים באתר ו/או כותבי התוכן ו/או התכתבויות בצ’אט ו/או בעלי הסרטונים.

5. האתר מהווה פלטפורמה פרסומית/קניון וירטואלי במסגרתו נותני שירותים מפרסמים את שירותיהם והם האחראים הבלעדיים לתוכנם ו/או רמת השירות ו/או התמונות המפורסמות על ידיהם ו/או פרטיהם המדוייקים.

6. למען הסר ספק, בעלי האתר https://pampem.com/, אינם אחראים באופן ישיר או עקיף, לתכנים המפורסמים באתר לרבות תמונות ו/או רמת השירות ו/או מחיר השירות ו/או סרטונים ותכנים ו/או פעילות והתכתבות בצ’אט, לרבות שכר טרחת עורך דין, בשל נזקים ישירים או עקיפים שייגרמו בשל רכישת שירותים המפורסמים באתר או כל התקשרות ו/או התכתבות אחרת.

7. תקנון זה מחייב את הגולשים שלא יפרסמו מידע כוזב ו/או מטעה, ו/או התחזות לאדם או ליישות מסחרית ו/או פרטית כלשהי.

8. חל איסור מוחלט לעודד פעילות ו/או התנהגות בלתי חוקית מכל סוג שהוא ו/או מאיימת ו/או פוגענית ו/או משמיצה ומוציאה דיבתם של הגולשים רעה.

9. על פי סעיף 7 ו-8, גולש המפר את התנאים, וביצע את אחת לפחות מהפעולות האסורות המוזכרות לעיל, חשוף לתביעות משפטיות כדין.

10. מפעילי האתר, אינם אחראים ו/או נושאים באחריות כלשהי, ו/או הוצאות ישירות ו/או עקיפות אם יגרמו לגולשים באתר עקב שימוש אסור על פי התקנון.

11. על גולשים שאינם מורשים, נאסר לפרסם א/או להעביר חומר פוגעני ו/או מגונה ומפעילי האתר אינם אחראים למידע או להתכתבויות מסוג זה.

12. מפעילי האתר, אינם אחראים בשום דרך, ישירה ו/או עקיפה לנזקים ישירים ו/או עקיפים שייגרמו לגולשים, במידה וצד ג’, לרבות מי מנותני השירותים באתר ו/או המפרסמים יעשה שימוש לרעה.

13. https://pampem.com/, להלן “האתר”, אינו מהווה אתר פרסומי לשירותי מין. במידה ומפעילי האתר, ימצאו ו/או ידווח להם מגולשים ו/או יישויות פרטיות ו/או מסחריות כי קיים פרסום המשווק למרות האיסור בחוק שירותי מין – יסירו את הפרסום לאלתר.

14. על פי סעיף 205ג (א) לחוק העונשין – חל איסור על פרסום שירותים העוסקים בזנות. מפעילי האתר, פועלים על פי חוק זה ויפעלו כנגד הפרתו בכל דרך, לרבות הסרת הפרסום ו/או תביעה משפטית.

15. הגולשים באתר, מוזמנים לדווח על כל עבירה לדעתם ו/או אי דיוק ו/או הטעיה ו/או פעולה אסורה המנוגדת לחוק.

16. מפעילי האתר מצהירים, כי אינם מכירים באופן אישי את המפרסמים באתר וכי אין להם כל אחריות לזהות המפרסמים ו/או הגולשים לגבי מניעיהם ו/או כוונותיהם בשימוש באתר. לגולשים, לא תהיה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא לרבות תביעה משפטית נגד מפעילי האתר בנושאים אלו.

17. הגולשים באתר, בעצם גלישתם וביקורם באתר, מצהירים כי קראו את התקנון וכי הם מסכימים שלא תהיה מבחינתם כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה מכל סוג שהוא לרבות תביעה/משפטית כלפי מפעילי האתר וידוע להם באופן מלא ומוחלט, כי מפעילי האתר, אינם אחראים באופן ישיר ו/או עקיף על כל פעילות ישירה ו/או עקיפה, לרבות התכתבויות בצ’אט ו/או באופן פרטי עם נותני השירותים באתר.

18. הגולשים באתר, מצהירים בזאת, כי במידה ולא יהיו שבעי רצון מסיבה כלשהי מהשימוש באתר, לרבות הוצאות משפטיות מכל סוג שהוא ו/או תמורה אחרת ו/או מתנה ו/או רמת ניקיון ו/או טענה למחלות מסוג כל שהוא ו/או תשלום שנגרמו לדעתם בשל קבלת שירות מצד ג’ המפרסם באתר בין אם הוא פרטי ו/או מסחרי ו/או ממשלתי ו/או תאגיד, הם מודעים באופן מוחלט ומלא כי מפעילי האתר אינם אחראים על המפרסמים בכל צורה ודרך וכי כל האחריות הישירה ו/או העקיפה מוטלת על נותן השירות בלבד.

19. חל איסור מוחלט, להעתיק את התכנים ו/או את שם האתר ו/או לשכפל ו/או לפרסם ו/או להפיץ בכל אמצעי כלשהוא את הפרסומים ו/או המיתוג.

20. למפעילי האתר, זכויות קניין רוחני והגולשים מחוייבים שלא להפר את הזכויות שלהם ו/או של צד ג’ כלשהו.

21. מפעילי האתר, רשאים לשנות את התקנון בכל עת ולגולש אינה קיימת אפשרות מחאה בגין שינוי התקנון ו/או שינוי תנאי הגלישה באתר.

22. מפעילי האתר, רשאים לפעול לאכיפת התקנון כאשר קיים חשד סביר, כי הוא הופר על ידי גולש ו/או מפרסם ו/או צד ג’ בדרך כלשהי.

23. במידה והגולש יפר את זכויות הקניין ו/או האמור בתקנון, יישא בכל העלויות והנזקים הישירים ו/או העקיפים שייגרמו, לרבות שכר טרחת עורך דין. על פי תקנון זה, האחריות הבלעדית בידיו של הגולש והוא יישא בכל העלויות והנזק הישיר ו/או העקיף.

24. מפעילי האתר אינם מתחייבים לתקלות ו/או שיבושים ברשת האינטרנט המקומית ו/או העולמית ו/או קשיי תוכנה/ ו/או קווי בזק/לוויין או כל תקלה טכנית שתמנע מהגולשים גלישה באתר באופן זמני.

25. מפעילי האתר, רשאים למנוע ו/או לחסום גולש מלהשתמש בשירותי האתר במידה ומצאו כי הוא אינו פועל על פי התקנון ומצאו כי הפר את הוראות החוק ו/או ביצע מחדל הפוגע במפעילי האתר, ו/או בפעילותו התקינה של האתר ו/או של צד ג’.

26. כקבוע בפקודת הראיות (נוסח חדש) תשל”א-1971, מסכים הגולש באתר כי הרשומים הנמצאים אצל מפעילי האתר הם רשומה מוסדית והם ראיה מוחלטת ו/או מלאה לנכונות האמור בהם.

27. הגולש מצהיר כי הוא מסכים שהשירות באתר ניתן ללא כל התחייבות ו/או הטעיה ו/או מצג. ומצהיר שלא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי מפעילי האתר בגין השירות ו/או דרישותיו מהשירות.

28. כל סכסוך ו/או אכיפת התקנון ו/או תביעה ישירה ו/או עקיפה, תעשה בהתאם לחוק ותתברר בבתי המשפט המוסמכים לכך.

השם שלך נשמר, כנס לצא'ט ותתחיל לצוטט!