intro
שלום וברוכים הבאים לפמפם – PAMPEM, הפורטל השלם והאיכותי ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
לידיעתכם, התוכן בפורטל, לרבות תמונות, תכנים, מודעות ומידע נוסף הינו למבוגרים בלבד אשר גילם מעל 18 שנים.
אם את/ה מתחת לגיל 18,  צא/י  בבקשה מיידית על ידי סגירת הדפדפן או לחיצה בדפדפן על החץ לאחור.
פמפם, הינו הפורטל האולטימטיבי והגדול ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
בפמפם, צ’ט און-ליין, דרכו תוכלו לשוחח אישית עם בעלי/ות הפרופילים באתר, גלריית סרטונים, מגזין ארוטי עם סיפורים בלעדיים ועוד.
בפמפם, תוכלו למצוא מגוון רחב של דירות דיסקרטיות, נערות ליווי לביתך או למלון, חשפניות, קוקסינליות, עיסוי אירוטי, יחסי שליטה ואף חדרים לפי שעה להנאה מושלמת.
פמפם, מציג את לקוחותיו בצורה הברורה והאיכותית ביותר. לכל מפרסם גלריית תמונות איכותיות לצד מידע מפורט, דרכי הגעה, מחירים ועוד.
בכניסתי לאתר זה, אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים וכי מערכת האתר לא תישא בכל נזק ישיר או עקיף בגין שימוש באתר וידוע לי כי מערכת האתר אינה אחראית לטיב שירות הלקוחות המפרסמים באתר ולא תישא בכל נזק עקיף או ישיר הנגרם לגולשים בגין שימוש באתר וכי השימוש באתר הינו באחריות הגולשים ובידיעתם בלבד.
אם אתה מתחת לגיל 18 צא מיד!
במידה ואתה מעל גיל 18 ותנאי האתר מקובלים עלייך, היכנס ותתחיל לפמפם….

בכניסתי אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים

להיות עם שולטת – הגשמת פנטזיה

 

כבר מזמן שהוא רצה להתנסות במפגש מיני שולטת. אבל איך אפשר בתוך הבלגן, בתוך החיים, בתוך אין סוף האינטנסיביות.

לפעמים בלילה, אחרי שכולם היו הולכים לישון, הוא היה מצ’וטט להנאתו בכל מיני חדרים ברחבי הרשת וצד את השולטת הלילית, מחפש יחסי שליטה.

הוא פינטז להרגיש קטן, נזקק, תלוי. להסיר את כל האחריות הרובצת מהיום יום. אפילו לשעה, אפילו לרגע.

אבל הוא פחד, פחד מעצמו, פחד מההתמכרות ללא ידוע, פחד שזה יהיה צעד שאין אחריו דרך חזרה.

לאט, לאט, הוא אסף אביזרים שחלם שיום אחד הוא ישתמש בהם. שוט, אזיקים, כיסוי עיניים. בתוך שקית של הסופר, הוא ארז את הדברים וזרק אותם הרחק, הרחק בבגאז’. שאף אחד לא ימצא חלילה.

אבל לילה אחד זה קרה. באחד החדרים היא הופיעה. היה לה את המבט שהוא רצה, חודר, מפשיט. היא סחפה אותו. גם בלילה של אחרי. הוא חייב לפגוש אותה, הוא יודע, הוא חייב להרגיש פעם אחת את הפנטזיה מתגשמת וקורמת עור וגידים.

בבוקר, הוא פתח את האתר וחיפש חדרים לפי שעה בדרום. היה לו חשוב שאף אחד לא יראה אותו בדרך לשם. הוא קבע איתה. היא שמחה. הוא הגיע לחדר שעה לפני. פורס את האביזרים, מכין אותם. הלב שלו הלם, דפק בחוזקה. הוא שכב על המיטה וניסה להירגע. עוד מעט, עוד רגע קט והפנטזיה שלו תתממש, עוד רגע קל והוא יחווה יחסי שליטה. איך מרגישים אחרי שמגשימים פנטזיה?. היא דפקה על הדלת. הוא נדרך. הוא פתח את הדלת חרישית וחיכה לה על 4, כמו שהם קבעו. היא נכנסה. גבוהה וטמירה. היא התיישבה על המיטה והושיטה את רגלה לעומתו. הוא ליקק אותה, ליקק וליקק והרגיש איך ברגע אחד הוא מרגיש כמו בבית. הוא כעס על עצמו. כעס שנתן לפנטזיה הזו לחכות כל כך הרבה זמן. הוא כעס על עצמו שהמרחק בינו לבין הפנטזיה היה שיחת טלפון אחת בכדי לשכור חדר לפי שעה. הוא ליקק והרגיש תלוי בה, תלוי עד כלות. הוא כל כך אהב את ההרגשה.

 

 

השם שלך נשמר, כנס לצא'ט ותתחיל לצוטט!