intro
שלום וברוכים הבאים לפמפם – PAMPEM, הפורטל השלם והאיכותי ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
לידיעתכם, התוכן בפורטל, לרבות תמונות, תכנים, מודעות ומידע נוסף הינו למבוגרים בלבד אשר גילם מעל 18 שנים.
אם את/ה מתחת לגיל 18,  צא/י  בבקשה מיידית על ידי סגירת הדפדפן או לחיצה בדפדפן על החץ לאחור.
פמפם, הינו הפורטל האולטימטיבי והגדול ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
בפמפם, צ’ט און-ליין, דרכו תוכלו לשוחח אישית עם בעלי/ות הפרופילים באתר, גלריית סרטונים, מגזין ארוטי עם סיפורים בלעדיים ועוד.
בפמפם, תוכלו למצוא מגוון רחב של דירות דיסקרטיות, נערות ליווי לביתך או למלון, חשפניות, קוקסינליות, עיסוי אירוטי, יחסי שליטה ואף חדרים לפי שעה להנאה מושלמת.
פמפם, מציג את לקוחותיו בצורה הברורה והאיכותית ביותר. לכל מפרסם גלריית תמונות איכותיות לצד מידע מפורט, דרכי הגעה, מחירים ועוד.
בכניסתי לאתר זה, אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים וכי מערכת האתר לא תישא בכל נזק ישיר או עקיף בגין שימוש באתר וידוע לי כי מערכת האתר אינה אחראית לטיב שירות הלקוחות המפרסמים באתר ולא תישא בכל נזק עקיף או ישיר הנגרם לגולשים בגין שימוש באתר וכי השימוש באתר הינו באחריות הגולשים ובידיעתם בלבד.
אם אתה מתחת לגיל 18 צא מיד!
במידה ואתה מעל גיל 18 ותנאי האתר מקובלים עלייך, היכנס ותתחיל לפמפם….

בכניסתי אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים

המילון השלם לדירות דיסקרטיות, חלק ב’

מה זה טרנסג’נדר? מה זה בודי מסז’? יחסי שליטה? אינטימיות? כדי לעשות לך את החיים, אפילו יותר קלים, אספנו עבורך את המושגים המרכזיים שחשוב שתדע מתובלים  בהומור. והרי זה מה שחשוב בסופו של דבר….אז הנה החלק הראשון מא’-י’……

להלן המילון השלם לדירות דיסקרטיות ונערות ליווי.


מילון לדירות דיסקרטיות א

אירוח. בדירות דיסקרטיות מארחים אותך. ממש ככה, ברגע שאתה נכנס למקום, העולם בחוץ מפסיק לרגע. מוסיקה, אוירה, נשים יפות ואתה המרכז.

אינטימיות. אינטימיות היא מילת המפתח. בשניה שאתה נכנס לחדר עם המעסה, כמו במטה קסם נוצרת אינטימיות. אין צורך להראות מי אתה ומה אתה, אין צורך להרשים. רק להשתחרר, להירגע והיא תקבל אותך בדיוק כמו שאתה.

ב

בודי מסז’.  מסז’ גוף מפנק ואירוטי, לרקע נרות ומוסיקה אינטימית. מסז’ שנוגע במקומות החבויים ביותר.

בלונדינית. בלונדינית, היא אחת האפשרויות מתוך הרבה.

בגדים. עם בגדים, בלי בגדים. לא משנה באילו בגדים אתה מגיע. המטרה לקבל אותך כמו שאתה.

ג

גוף מושלם. לרוב הנשים שמחכות רק לך בדירות הדיסקרטיות, יש גוף מושלם, ולמרות ששלמות היא בעיני המתבונן, אנחנו בטוחים שכשתראה אותן – תחשוב גם אתה ככה.

ד

דירה דיסקרטית. דירה שאף אחד לא יודע עליה, אלא רק יודעי דבר. אתה יכול להיכנס אליה בביטחון מלא. אף אחד לא ידע שהיית שם. בדירות הדיסקרטיות, הדיסקרטיות שלך היא החשובה ביותר. אתה אפילו לא צריך לספר איך קוראים לך.

ה

הכרויות גייז’. אם בא לך להגשים פנטזיה, או שבא לך להכיר לרגע, אתה מוזמן לחפש מתוך מגוון רחב של קהילת הגייז באתר שלנו.

ן

וי.אי.פי VIP.  בדירה הדיסקרטית, אתה  הוי.איי.פי שלנו והמטרה היא שתרגיש ככה, בראש, בגוף ובכל רמ”ח אבריך.

ז

זין. אחת הסיבות שאתה מגיע אלינו 🙂

ח

חדרים לפי שעה. יש אפשרות להזמין אליך נערת ליווי, לחדר שאתה שוכר לפי שעה. באתר אתה יכול למצוא חדרים אינטימיים ומאובזרים ברחבי הארץ.

חשפניות. לפעמים כדאי בשביל המשחק המקדים, להזמין חשפנית, שתרכך את האוירה, תרגיע ותעורר. אפשר להזמין חשפניות גם למסיבת רווקים או לכל מסיבה אחרת.

ט

טרנסג’נדר. ההגדרה המקובלת ביותר למושג זה, הוא מי שנמצא בתהליכי שינוי  מין נמשכים, והיא מתייחסת לאנשים שהוגדרו כבעלי מגדר מסוים בעת לידתם,  אך חשים כי תיאור זה אינו מייצג  את זהותם. באתר, תוכלו למצוא מגוון טרנסג’נדרים, בשלבים שונים ולהגשים איתם  פנטזיה. ללא ספק, מדובר כאן במשהו שונה ומרתק.

ינערה בדירה דיסקרטית

יחסי שליטה. אם הפנטזיה שלך, היא להיות נשלט, שבוי לרגליה של מלכה שתלטנית, תוכל להגשים אותה בכל רגע. השולטות באתר שלנו, מנוסות ואחראיות. כשאתה מגיע אליהן, הן יודעות בדיוק כיצד להוליך אותך, גם אם זו הפעם הראשונה ואתה יכול לסמוך עליהן לגמרי, שהן לא יעשו לך נזק בשום מקרה ובשום אופן.

ועכשיו – אתה מוכן לחלק ב’…….

השם שלך נשמר, כנס לצא'ט ותתחיל לצוטט!