intro
שלום וברוכים הבאים לפמפם – PAMPEM, הפורטל השלם והאיכותי ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
לידיעתכם, התוכן בפורטל, לרבות תמונות, תכנים, מודעות ומידע נוסף הינו למבוגרים בלבד אשר גילם מעל 18 שנים.
אם את/ה מתחת לגיל 18,  צא/י  בבקשה מיידית על ידי סגירת הדפדפן או לחיצה בדפדפן על החץ לאחור.
פמפם, הינו הפורטל האולטימטיבי והגדול ביותר לתכנים למבוגרים בלבד.
בפמפם, צ’ט און-ליין, דרכו תוכלו לשוחח אישית עם בעלי/ות הפרופילים באתר, גלריית סרטונים, מגזין ארוטי עם סיפורים בלעדיים ועוד.
בפמפם, תוכלו למצוא מגוון רחב של דירות דיסקרטיות, נערות ליווי לביתך או למלון, חשפניות, קוקסינליות, עיסוי אירוטי, יחסי שליטה ואף חדרים לפי שעה להנאה מושלמת.
פמפם, מציג את לקוחותיו בצורה הברורה והאיכותית ביותר. לכל מפרסם גלריית תמונות איכותיות לצד מידע מפורט, דרכי הגעה, מחירים ועוד.
בכניסתי לאתר זה, אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים וכי מערכת האתר לא תישא בכל נזק ישיר או עקיף בגין שימוש באתר וידוע לי כי מערכת האתר אינה אחראית לטיב שירות הלקוחות המפרסמים באתר ולא תישא בכל נזק עקיף או ישיר הנגרם לגולשים בגין שימוש באתר וכי השימוש באתר הינו באחריות הגולשים ובידיעתם בלבד.
אם אתה מתחת לגיל 18 צא מיד!
במידה ואתה מעל גיל 18 ותנאי האתר מקובלים עלייך, היכנס ותתחיל לפמפם….

בכניסתי אני מצהיר כי גילי הינו מעל 18 שנים

סיון מהדירה – סיפור

הם נפגשו בדירה דיסקרטית בדרום. אחת מיני רבות דירות דיסקרטיות שנמצאות בכל מקום, אבל אף אחד לא ממש יודע. הייתה לו שעה של שקט מהעבודה והוא החליט שהפעם מגיע לו גם ליהנות. בדרך כלל כשיש לו שעה של שקט, הוא יושב בבית הקפה השכונתי, מדבר עם החבר’ה. הפעם הוא רצה להתרחק, להיעלם, לא לדבר עם אף אחד שהוא מכיר. הוא פתח את גוגל והקיש: דירות דיסקרטיות בדרום. הוא לחץ על הלינק שנראה לו הרציני ביותר והתקשר. היא ענתה. הם קבעו והוא נסע אליה. כבר בחדר המדרגות, הוא התחרט. אם מישהו יראה, אם מישהו מכיר, אם מישהו יספר לאישה או למנכ”ל. הוא עלה בחשש, סופר כל מדרגה ומדרגה. הוא הגיע. דפק על הדלת.

היא פתחה. שום דבר בה, לא הזכיר לו את הסרטים, את הסטריאוטיפים. בחורה חמודה, עם עיניים גדולות וחומות, לבושה חלוק סאטן ומתחתיו נגלה עור חלק ושזוף. הוא רצה להיבלע בו. להיכנס לתוך תוכי החלוק, לגעת בעור הזה שזעק לקראתו.

“בוא תיכנס, אל תתבייש”, היא אמרה לו וחייכה חיוך רחב. כל החששות, הפחדים והמועקות התפוגגו ברגע. הוא נכנס.

סלון קטן, ביתי וחמים נגלה לעיניו. “זו הפעם הראשונה שלך?”, היא שאלה באמפתיה, “כן, איך את יודעת”. “מרגישה” היא ענתה. והוא הרגיש שגם הוא מרגיש והכל היה כל כך ביתי וחמים ומפתה ומענג עוד בטרם ליוותה אותו לחדר השינה הקסום שלה.

פעם הוא חשב שדירות דיסקרטיות, הן סוג של ברירת מחדל, אבל משהו בה, בחיוך, בעור השזוף והחלק ובדירה החמימה והמטופחת, לקחו אותו ברגע לשקט שכל כך חיפש.

הוא נכנס איתה לחדר השינה והתיישב על המיטה. “די, זו בסך הכל אני”, היא צחקה. “בוא אעשה לך מסאז’ כדי שתירגע קצת”. הוא פשט את בגדיו, נשכב על המיטה ונתן לאצבעותיה הרכות לטייל עליו. בכל הגוף. הוא עצם את העיניים, נשם עמוק והרגיש, פעם ראשונה אחרי הרבה מאוד זמן – רוגע עמוק ואמיתי מתפשט בכל אבריו…..

השם שלך נשמר, כנס לצא'ט ותתחיל לצוטט!